MOBİL OYUN

Eleven – Kendi Kadronu Kur – %100 Türk Yapımı

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Eleven – Kendi Kadronu Kur uygulaması, halı saha kadronuzu, desteklediğiniz takımın ilk 11’ini ya da olmasını istediğiniz favori kadronuzu kurabileceğiniz bir kadro kurma uygulaması. Eleven uygulaması ile en prestijli takımların formalarını kullanarak istediğiniz takım kadrosunu oluşturabilirsiniz. Uygulamada 200’den fazla forma seçeneği bulunuyor.

Eleven – Kendi Kadronu Kur uygulamasında sahaya istediğiniz sayıda oyuncu yerleştirebilir, oluşturduğunuz kadrodaki her oyuncuya özel isim ve forma numarası verebilirsiniz. İstediğiniz şekilde özelleştirdiğiniz takım kadronuz, resim formatına dönüştürülerek kolaylıkla cihazınızın galerisine kaydedilebiliyor. Ayrıca yine basit bir şekilde, oluşturduğunuz takım kadronuzun görselini WhatsApp, Facebook, Instagram gibi popüler sosyal medya platformlarında arkadaşlarınızla paylaşabilme imkanınız da mevcut.

İspanya La liga, İngiltere Premier Lig, Almanya Bundesliga , İtalya Serie A, Türkiye Süper Ligi, Fransa Ligue 1 takımlarının formalarını kullanarak dilediğiniz takım kadrosunu oluşturmaya hazır mısınız? Eleven – Kendi Kadronu Kur uygulaması ile en prestijli liglerin takımlarının formalarıyla sahada yer alın.

İndirme Linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hollycode.eleven


Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: