MOBİL PROGRAM

Stadium 24

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Stadium 24, canlı maç yayınlarını sorunsuz bir şekilde izlemeniz için geliştirilen uygulamalardan biridir. İçinde pek çok kanalın bulunduğu programda istediğiniz kanalı açıp canlı yayınları hiçbir donma sorunu yaşamadan seyredebilirsiniz.

Hem yabancı spor kanalları hem de paralı spor kanallarını içinde barındıran Stadium 24 ile tüm maçları kaçırmadan takip etmeniz mümkündür. Canlı maç yayınlarının yanı sıra sevdiğiniz takımların maçlarının özetlerini de bulabileceğiniz uygulamada, yerli ve yabancı tüm takımlarla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

HD KALİTESİNDE KESİNTİSİZ YAYINLAR

İnternet hızınız ne olursa olsun, tüm yayınları donma sorunu olmadan ve yayınlar kesilmeden izleyebilirsiniz. HD kalitesinde, hem Türkiye’deki hem de tüm dünyadaki maçları canlı olarak seyretmek için ücretsiz Stadium 24 yazılımını bilgisayarınıza ya da akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz.

KOLAY KURULUM, HIZLI ERİŞİM

Donmadan, HD kalitesinde maçlar izleyebilmek için Stadium 24 uygulamasını indirmeniz yeterlidir. İndirme ve kurulum aşamaları oldukça kolay olup, programda karmaşık menüler yoktur. Uygulama tamamen ücretsizdir, herhangi bir kanalı izleyebilmeniz için hiçbir şekilde para yatırmanıza gerek yoktur.

Uygulama her türlü cihazda sorunsuz çalışmaktadır. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlara ya da Apple gibi iOS işletim sistemli telefonlara programı kurabileceğiniz gibi Android cihazlarınıza da Stadium 24 uygulamasını indirebilirsiniz.

Casper Medya tarafından geliştirilen ve piyasaya sunulan programı şimdiye kadar 40 binden fazla kişi indirdi ve kullanmaya başladı. 5 üzerinden 4,5 puan alan program, pek çok kullanıcı tarafından çok beğenildi.

NASIL KULLANILIR?

Paylaştığımız bağlantı adresinden apk dosyasını telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Android cihazlarda Ayarlar menüsüne gelin, Güvenlik bölümünden “Bilinmeyen Kaynaklar” kısmına işaret koyun ve dosyayı güvenli bir şekilde indirin. Stadium 24 uygulamasını bilgisayarda kullanabilmek için BlueStacks benzeri bir emülatöre ihtiyacınız vardır. Emülatör yardımıyla programı bilgisayarınızda çalıştırabilir ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak Stadium 24 yazılımı ile her türlü maç yayınını canlı olarak seyredebilir, tuttuğunuz takımların karşılaşmalarını evde ya da dışarda, her yerde takip edebilirsiniz.

LİNK: https://drive.google.com/file/d/11GpyLcc4rW__1Dlc4MQtOLS9L2-NDKG2/view?usp=sharing


Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: