UYGULAMA

Carly – OBD2 Car Scanner v46.58 Pro APK

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

En çok yönlü OBD2 tarayıcı – Carly – bir araç teşhis aracından daha fazlasıdır ve bir milyondan fazla araç sahibinin yılda ortalama 500 $ tasarruf etmesine yardımcı olur. Şimdi kendiniz test edin!

Aracınızın OBD2 portu üzerinden verilere erişen Carly uygulamasını ve Carly Evrensel Adaptörü edinin. Bunu güçlü tanılama içgörülerine, kodlamaya ve bakım işlevlerine dönüştürürler, böylece arabanızı nerede olursanız olun kontrol edebilirsiniz.

Adaptör ve uygulama, Audi, BMW, Lexus, Mercedes, Mini, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Toyota, VW ve OBD2 portu bulunan dünyadaki hemen hemen tüm otomobil markaları için çalışır.

👉Her araba benzersizdir – belirli özellikler her modele, yapım yılına, donanıma ve yazılıma göre değişir. Buradan daha fazla ayrıntı alın: https://bit.ly/37PzItX
——————————
(ÜCRETSİZ) LİTE VERSİYONUNDA DAHİL OLAN TEMEL ÖZELLİKLER

Sağlık (OBD), Canlı Veri (OBD) ve Emisyon Kontrolü (OBD), en önemli sistemler olan motor ve şanzıman üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Arabanız için çalışıp çalışmadıklarını kontrol edin.

TAM SÜRÜMDE DAHİL OLAN GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER (ABONELİK)

Bunlar şu otomobil markaları için desteklenir: Audi, BMW, Lexus, Mercedes, Mini, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Toyota ve VW. Her araba benzersizdir, bu nedenle belirli özellikler her modele, yapım yılına, donanıma ve yazılıma göre değişir. Burayı kontrol edin: https://bit.ly/37PzItX

🔧 ARABANIN SAĞLIĞINI KONTROL EDİN VE PARA TASARRUF EDİN
Carly araba tanılama ile, motor, şanzıman, ABS, hava yastığı ve multimedya dahil olmak üzere tüm yerleşik elektronik kontrol birimlerinden (ECU’lar) okumak için doğru tarayıcı aracına sahip olacaksınız, aracınızın sağlığını takip edecek, sorunlar, hata kodlarını temizleme ve daha fazlası.

🔧 CANLI VERİLERİ İZLEME
Canlı parametreler veya canlı veriler, aracınızın neye ihtiyacı olduğunu anlamak için tahmin yürütmenizi ortadan kaldırmanıza ve arızanın kökenlerini tespit etmenize yardımcı olabilir.

🔧 ÖZELLİKLERİ KODLAYIN VE ÖZELLEŞTİRİN
Üretici tarafından önceden belirlenmiş gizli özelliklere erişin ve arabanızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin. Bu özellik yalnızca belirli otomobil markalarında / modellerinde mevcuttur ve kodlama seçenekleri değişiklik gösterir.

🔧 ÇALIŞTAYDAN BAĞIMSIZ BASİT ARAÇ BAKIMI YAPIN
Emisyon ve motor göstergelerini analiz edin, araç akünüzü değiştirin ve kaydedin, yağ sıfırlama işlemi yapın ve çok daha fazlasını akıllı telefonunuzla yapın.

🔧 KİLOMETRE YÖNETİMİNİ TESPİT EDİN
Araba kilometre manipülasyonu artıyor. Kandırılmayın. Satın almadan önce kullanılmış bir araba incelemesi yapmak için Carly’yi kullanın.

Tüm raporlarınız Dijital Atölye’deki hesabınıza otomatik olarak kaydedilir.

————————
NASIL ÇALIŞIR?

Adım 1: Araç modeliniz için hangi özelliklerin mevcut olduğunu buradan kontrol edin: https://bit.ly/37PzItX
Adım 2: Carly Evrensel Adaptörünüzü sipariş edin.
Adım 3: Bağdaştırıcıyı OBD2 bağlantı noktasına takın ve benzersiz arabanız için neyin işe yaradığını kontrol etmek için bu uygulamada oturum açın.
4. Adım: Aracınız için varsa tam uygulama sürümüne yükseltin.

MOD Özellikleri:

  • Pro özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 80 MB
Android 7.0 ve üzeri

MEGA

GDRİVE


Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: