BROWSER-DOSYA YÖNETİMİ

PDF Extra v7.0.1006 Premium APK

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

İhtiyacınız olan tüm PDF özelliklerini tek bir uygulamada edinin! Profesyonel PDF düzenleyici, hareket halindeyken PDF dosyalarını düzenlemenize, görüntülemenize, açıklama eklemenize ve yazdırmanıza olanak tanır.

Bu PDF Ekstra özellikleriyle hemen çalışmaya başlayın: 

Görüntüleme ve Yorumlama 
Yapışkan notlar ve çizim araçları kullanarak PDF’lerde yorum yapın. Ek açıklama araçlarıyla metni vurgulayın ve işaretleyin.

PDF’lere tarama 
Kağıt belgelerinizi kolayca düzenleyin ve düzenlenebilir dosyalara dönüştürün. Otomatik toplu iş seçeneğini kullanarak tek sayfalık PDF’ler oluşturun veya tek bir dosyada bir düzine tarayın.

Doldur ve İmzala 
PDF formlarını hareket halindeyken doğrudan mobil cihazınızdan doldurun ve imzalayın. Doldurulabilir PDF formları için gelişmiş destek, ihtiyacınız olan tüm değişiklikleri yapmanıza ve belgeleri kaydedilmiş dijital imzanızla imzalamanıza veya yalnızca belgenin üzerindeki imzayı çizmenize olanak tanır.

Güzel bir e-Kitap okuyun 
Karanlık modunu kullanarak rahatlayın ve güzel bir e-Kitabı okuyun ya da Text to Speech özelliği ile size masal gibi okumasını sağlayın.

JPEG’e dışa aktar 
Bir resim bin kelime söyler. PDF’yi hızlı bir şekilde bir görüntü dosyasına dönüştürmek için ücretsiz JPEG dönüştürücüyü kullanın.

PDF’leri yazdırın 
Belgeleri yazdırmak kolay ve sezgiseldir. Tüm belgeler veya sadece belirli sayfalar, seçim sizin.

Görüntüleri PDF’ye dönüştür 
Galerinizden bir resim seçin veya diğer uygulamalardan resimleri PDF dosyalarına dönüştürmek için “PDF’ye Ekstra Paylaş” özelliğini kullanın.

PDF’leri koruyun 
Hassas belgelerinizi şifreyle koruyun, bunlara erişimi kilitleyin, şifreleyin ve kısıtlayın. Orijinalliklerini doğrulamak için gelişmiş PDF sertifikalarıyla çalışın.

Entegre Dosya Yöneticisi 
Yerel ve uzak belgelerinizi kolaylıkla yönetin. PDF’lerinizi cihazın “Belgelerim” klasöründe hızlı bir şekilde bulun, yerel depolama alanınıza göz atın veya bulut üzerindeki belgelerinize erişin ve senkronize edin.

Uygulama İçi Satın Alma yoluyla aşağıdaki özelliklerin kilidi açılır. PDF Extra ile zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlayın. 

B> PDF dosyalarını düzenleme 
Mevcut en gelişmiş mobil düzenleyiciyle PDF’leri düzenleyin. Metin, resimler, imzalar, sertifikalar ve daha fazlası gibi istediğiniz belge yönünü değiştirmekten çekinmeyin.
B> PDF’leri dönüştürün 
Orijinal düzeni ve biçimlendirmeyi korurken PDF’leri Word, Excel veya ePub’a dönüştürün. Word, Excel ve ePub dosyalarını PDF olarak kaydedin ve kolaylıkla paylaşın.
B> PDF’lerde sayfaları düzenleme 
Sayfaları PDF olarak görüntüleyin ve düzenleyin – PDF’nizin yapısı üzerinde tam kontrol sahibi olun. Mükemmel organize edilmiş bir PDF dosyası oluşturmak için sayfaları döndürün, silin ve yeniden düzenleyin.

MOD Özellikleri:

  • Premium özelliklerin kilidi açıldı.
  • Gereksiz izinler / servisler kaldırıldı.
  • Analytics / Crashlytics devredışı bırakıldı.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 45 MB
Android 5.0 ve üzeri

MEGA

GDRİVE


Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: