FOTOĞRAF&VİDEO&KAMERAMOBİL PROGRAM

Perfect Me – Body Retouch & Selfie v6.2 Unlocked MOD APK

Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

Perfect Me – Vücut rötuş ve yüz editörü fantastik bir fotoğraf editörü, yüz ve vücut düzenleme için ücretsiz bir uygulama. İnce vücut, mükemmel şekil, ince bel, uzun bacaklar, abs ve dövmeyi elde etmek için vücut eğrilerini yeniden şekillendirmenize yardımcı olabilir. ve yüzünüzü sıska yüze, daha ince yüze, daha uzun burunlara, büyük gözlere, dolgun ve parlak dudaklara ve pürüzsüz yüze rötuşlayın.

Bu vücut ve yüz geliştirici uygulaması kendi kendine eğlence veya çevrimiçi sunum için mükemmel. Bazı basit tıklamalarla insta güzelliğinizi şimdi alabilirsiniz! Gel ve ünlü gibi görünmeni sağla. Make you look like celebrity. Bu bir vucut inceltme programı.

Özellikleri:
Rötuş gövdesi
– İnce bir vücuda sahip olmak için ince bel, sizi ince ve sıska yapar. Bikiniyi muhteşem göster. Mükemmel bir inceltme programıdır.
– Uzun ve güzel bacaklar. Kendi fotoğraf harikanızı düzenleyin. Ve güzellik selfie ile avatan.
– Altı paket abs kazanmak için ab kası oluşturun. Gelin ve deneyin bu vücut inceltme photo shop programları
– Sanatsal dövmeler ve yazı tipleri ekleyin. Sıcak bir fotoğraf editörü uygulaması olarak, vücut tarayıcısı ve yüz editörü için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Kolayca istediğiniz alanı -Rize

Yüz güzelleştirmek
– Cildinizi düzeltin ve sivilceyi giderin. Profesyonel yüz pürüzsüz ve editör. Muhteşem yüz temizleyici. Artık sivilce için endişelenmenize gerek yok. zayıflatma. Güzellik ve avatan rötuş fotoğraf ile rötuş.
– Cilt boyama, cilt renginizi düzeltmenize yardımcı olur. Artık dengesiz cilt tonu için endişelenmenize gerek yok. Parıltılı resim, selfie’inizi olağanüstü kılar. Fotoğrafınızı fotoğraf harikasına dönüştürün. Mükemmel face app denemenizi bekliyor.
– Facelift: Yüzünüzü küçük, zayıf ve formda tutun. Yüzünü inceltin. Yüz problemlerini çözmede ustalaşın. Ve burada kendi fotoğrafınızı avatan. Mükemmel burun editörü sizin için tasarlanmıştır. Burun editörü kolayca mükemmel burun almanıza yardımcı olur. Gelin ve bu mükemmel yüz uygulamasını deneyin.
– Yüz özelliklerini ayarlayın: Dişleri beyazlatın, gülüşünüzü dürtün, dudakları doldurun, daha uzun bir burun köprüsü büyütün, kaşları mükemmel bir şekil için yeniden şekillendirin. Mükemmel yüz animatör, gözler, dudaklar ve burun editörü ve yüz şekli editörü. Yüzü istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz ve avatan mükemmel fotoğraf. Burun küçültme için faydalıdır.

Fotoğrafları güzelleştir
– Resimlerinizi güzelleştirmek için şık filtreler ekleyin. Sizin için harika bir güzellik editörü. Insta güzellik almak kolaydır. Fotoğraf ve özçekiminizi 365 gün mükemmel yapın.
– Giydirme çıkartmaları ekleyin: yüzünüzü giydirmek için gömme, şapka ve gözlük ekleyebilirsiniz. İnsta fotoğrafınızı mükemmelleştirin.
– Sihirli bir şekilde arka planları değiştirin.
– İstenmeyen nesneyi, yüzü veya herhangi bir şeyi bulanıklaştırın!

Fotoğraf ayarlamaları
– Fotoğraflarınızı süslemek için çeşitli temaların etiketleri. Denemek için mükemmel 365 stilleri bekliyor.
– İstenilen boyuttaki sosyal medya platformlarına uyacak şekilde fotoğrafların kırpılması; Instagram, Snapchat, Facebook, avatan vb.
– Birden fazla fotoğrafı birleştirmek için çok sayıda kolaj düzeni.
– Saç rengini değiştirme: saçı değiştirmek için çizgili renkleri seçin. Saç tarzı uygulaması denemek için bekliyor.

Perfect Me’yi indirin ve portrelerinizi öne çıkarın ve istediğiniz gibi görünün. Mükemmel bir figür elde etmek çok kolay! U fotoğrafları kendiniz düzenlemeyi sevelim!

Bu uygulama vücudunuzu rötuş ve mükemmel bir rakam çizgisi elde etmenizi sağlayan bir vücut geliştiricisidir; Bu uygulama aynı zamanda sıska ve pürüzsüz bir yüz elde etmek için yüzünüzü rötuşlamanızı sağlayan bir yüz geliştiricidir. Bu uygulama aynı zamanda fotoğrafları süslemenizi, kırpmanızı ve karıştırmanızı sağlayan bir fotoğraf geliştiricidir.

MOD Özellikleri:

  • Ücretli özellikler aktif.

İndirme Linkleri

Dosya Boyutu: 59 MB
Android 4.2 ve üzeri

İNDİR

GOOGLE DRİVE

MEGA


Bu yazıyı beğendiyseniz paylaşınız.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: